Aktualności

Łódzkie Spotkania z Medycyną Rodzinną - Lekarz rodzinny i e-zdrowie

Łódź, 19.10.2019

_____________________________________________

IX Podkarpacka Konferencja Endokrynologiczno-Diabetologiczna

Rzeszów, 8-9.11.2019

_____________________________________________

Praktyczne aspekty leczenia chorych na cukrzycę typu 1

Warszawa, 30.11.2019

_____________________________________________

VIII Pediatryczna Akademia Diabetologii

Słok/k Bełchatowa, 6-7.12.2019

 

Zakończył się VI Zjazd Polskiego Towarzystwa Onkologii i Hematologi Dziecięcej.

  Szanowni Państwo,
W imieniu własnym i Komitetu Organizacyjnego VI Zjazdu Polskiego Towarzystwa Onkologii i Hematologii Dziecięcej w Łodzi pragnę wyrazić gorące podziękowania za wsparcie jakiego udzieli Państwo Organizatorom, a także za trud włożony w przygotowanie ekspozycji firmowej, która spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem Uczestników.
Udział Państwa Firmy w tym przedsięwzięciu pomógł stworzyć atrakcyjny program naukowy, nadając temu ważnemu wydarzeniu należną mu rangę.

Wyrażam głębokie przekonanie, że wspólnie udało nam się stworzyć miłą atmosferę, która towarzyszyła wymianie poglądów i doświadczeń w zakresie chorób nowotworowych układu krwiotwórczego, zaburzeń hematologicznych oraz terapii wspomagającej i paliatywnej.

Mam nadzieję, że Spotkanie w miłym gronie w zachowanym charakterze zabudowań fabryki Poznańskiego w hotelu Andel’s, którego wnętrza oddają klimat dawnej Łodzi przyniósł uczestnikom satysfakcję naukową i  zawodową a Państwu pomógł nawiązać nowe lub utrwalić dotychczasowe relacje biznesowe.

   

Prof. dr hab. med. Wojciech Młynarski
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego