Aktualności

III Akademia Edukacyjna
Polskiego Towarzystwa Onkologii i Hematologii Dziecięcej

Warszawa 5-6 kwietnia 2019r

Cord blood in clinical practice:
an interdisciplinary approach


Warszawa, 18.05.2019_____________________________________________

VII Zjazd Polskiego Towarzystwa Tyreologicznego

Bydgoszcz, 3-5.10.2019

_____________________________________________

 

 

 

Zakończył się VI Zjazd Polskiego Towarzystwa Onkologii i Hematologi Dziecięcej.

  Szanowni Państwo,
W imieniu własnym i Komitetu Organizacyjnego VI Zjazdu Polskiego Towarzystwa Onkologii i Hematologii Dziecięcej w Łodzi pragnę wyrazić gorące podziękowania za wsparcie jakiego udzieli Państwo Organizatorom, a także za trud włożony w przygotowanie ekspozycji firmowej, która spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem Uczestników.
Udział Państwa Firmy w tym przedsięwzięciu pomógł stworzyć atrakcyjny program naukowy, nadając temu ważnemu wydarzeniu należną mu rangę.

Wyrażam głębokie przekonanie, że wspólnie udało nam się stworzyć miłą atmosferę, która towarzyszyła wymianie poglądów i doświadczeń w zakresie chorób nowotworowych układu krwiotwórczego, zaburzeń hematologicznych oraz terapii wspomagającej i paliatywnej.

Mam nadzieję, że Spotkanie w miłym gronie w zachowanym charakterze zabudowań fabryki Poznańskiego w hotelu Andel’s, którego wnętrza oddają klimat dawnej Łodzi przyniósł uczestnikom satysfakcję naukową i  zawodową a Państwu pomógł nawiązać nowe lub utrwalić dotychczasowe relacje biznesowe.

   

Prof. dr hab. med. Wojciech Młynarski
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego